Як швидко вивчити іноземну мову?

Як швидко вивчити іноземну мову?

Як швидко вивчити іноземну мову?  

Кожен з нас має негативний досвід у вивченні іноземної мови, адже вчили її в школі, університеті, а сказати можемо лише кілька фраз. А чому так, Ви не задумувались? Давайте поміркуємо: чи кожен з вас пам’ятає усі математичні теореми та аксіоми, а можливо Ви на все життя запам’ятали хімічні сполуки або фізичні закони? Звісно, що ні! Людська пам'ять має здатність ховати у свої потаємні комірки усе те, чим ми не користуємося, простішими словами – ми забуваємо більшість того, що колись вивчали. Але не варто падати духом. Ваші знання та досвід назавжди залишаються з Вами! І, якщо вам здається, що ви уже все забули і потрібно все починати з нуля – у нас є для Вас гарна новина – це не так!

Навчання іноземним мовам – це головний вид діяльності «Центру Іноземних Мов «Speak English». Вивчаючи іноземну мову – Ви самовдосконалюєтесь, відкриваєте нові перспективи Вашого майбутнього і просто насолоджуєтесь відкриттям нового! Адже, чим більше мов Ви знаєте, тим більш цікавим і захоплюючим стає ваше життя! Англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, китайська, японська, грецька, шведська та інші неповторні мови чекають на Вас!

Відчуйте себе унікальним і повірте в те, що Ви можете володіти одразу кількома мовами! Відкриємо Вам маленьку таємницю: важко вчити лише першу іноземну мову, усі наступні – це буде просто забава для Вас, нове хобі.

Усі студенти, які приходили до нас зі словами, що вони нічого не пам’ятають і бажають розпочати вивчення мови з самого початку, потім були приємно враженні своїм багажем знань.

В чому ж секрет швидкого вивчення іноземної мови? Чому в дитинстві та юності ми витрачаємо роки, для того, щоб осягнути нову мову, а з нами люди починають говорити іноземною мовою уже з перших уроків?! Все дуже просто! У школі та університеті Ви не сприймали іноземну мову, як щось необхідне. Ви її вивчали, бо вона була включена до освітньої програми (добровільно-примусово ), а все, що ми робимо несвідомо – результату, як такого, не дає! Але це дуже добре, що Ви її так довго вивчали, адже вона розвивала вашу пам'ять, а, отже, і Вас, як особистість. Чому ж ви нею не заговорили, як рідною? Відповідь вибирайте самі: Ваш вчитель сам нею не володів досконало і ніколи не був за кордоном (тобто не спілкувався з носіями мови) / Ви не бачили в тому необхідності / в класі було більше 10 дітей, а урок всього 45 хвилин / підручники були не цікаві з чорно-білими картинками та ще й з помилками (вчитель казав не зважати на них ) / не було диференційованого підходу до навчання (іншими словами – програма і завдання для всіх однакові) / не важливо, що ви не зрозуміли попередній матеріал, важливо розглянути новий матеріал, той, що за програмою / не на кожному уроці Вас запитували, а отже, мову ви вивчали в умі (цікавий метод вивчення ) і т.д., і т.п.

Таким чином, причин невдалого вивчення іноземної мови може бути дуже багато, але завдання нашого мовного центру не гудити минуле, а показати результат уже сьогодні. З нами Ви зрозумієте, що вивчати мову можна цікаво, легко, швидко і назавжди!

Усі викладачі ТОВ «Центр Іноземних Мов «Speak English» – це дипломовані професіонали своєї справи, більшість з яких проходили стажування за кордоном. Ті викладачі, які не стажувались за кордоном постійно вдосконалюють свій рівень з носіями мови, які співпрацюють з нашим Центром та успішно складають мовні міжнародні екзамени. Увесь колектив активно працює не лише на педагогічній ниві, а й займається перекладацькою та науковою діяльністю, бере участь у різноманітних міжнародних семінарах та конференціях.

Ми завжди слідкуємо за світовими досягненнями та новітніми технологіями у методиці викладання, для того, щоб зробити наші уроки найбільш ефективними та результативними.

Ми пропонуємо Вам вивчення нової мови як індивідуально, так і в групі. Якщо вас цікавить питання, як краще, то, звичайно, відповідь буде – у групі. Адже мова – це явище суспільне і потребує постійного спілкування. Можливо вас хвилює той факт, що на уроці вам буде недостатньо уваги, адже при індивідуальному навчанні уся увага лише Вам. Тут Ви звичайно помиляєтесь, адже групи у нас невеликі – від 2 до 6 студентів в кожній.

Групи формуються чітко за рівнем, для того, щоб навчання для Вас було комфортним та ефективним. Тому саме в групі людей з такими ж самими цілями як і у Вас (якомога швидше заговорити іноземною мовою) найлегше подолати мовний бар’єр. В групі ви ніколи не відчуєте стану: «Все розумію, а сказати нічого не можу!». В групі Ви також не дозволите собі не виконати домашнє завдання, адже на уроці буде досить неприємно, що хтось молодець, а ви зовсім ні, в той час, як на індивідуальних заняттях ви завжди молодець (адже порівнювати Вас немає з ким). І саме головне – в групі завжди навчатися набагато дешевше ніж індивідуально!

Але, якщо Вас життя змушує поспішати (перспектива нової роботи, виїзд за кордон, здача екзаменів тощо) і Ви не маєте змоги насолодитися процесом навчання у групі, не сумуйте, наші викладачі зроблять усе для того, щоб Ваші індивідуальні уроки були не менш захоплюючі та ефективні, як у групі.

Під час занять ми використовуємо усі найбільш дієві методи та прийоми навчання задля досягнення потрібного результату. Навчання проводиться за ліцензованими британськими програмами з підкріпленням власних розробок та напрацювань наших викладачів. Закріпити свої навички мовлення ми пропонуємо нашим студентам на мовних клубах з носіями мови, які проводяться щотижня за попереднім записом.

І саме головне, пам’ятайте, що вивчення іноземної мови приносить результат та задоволення лише тоді, коли Ви позитивно налаштовані! Це процес двосторонній, і бажання з нашого боку навчити Вас не достатньо для досягнення цілі! Якщо Ви будете дратуватись від складності певного матеріалу, лінуватись виконувати домашнє завдання і не вірити самого в себе, то мова Вам не відкриється. Довіртесь нашим викладачам, адже завдяки ним уже сотні людей успішно володіють різними мовами світу, змінили своє життя на краще та відкрили в собі нові таланти.

Не купуйтесь на щедрі обіцянки, якими майорить увесь інтернет, вивчити іноземну мову без зусиль. Ми звертаємо Вашу увагу на те, що зусилля Ваші якраз дуже потрібні! Навчання – це праця, і якби було так просто вивчити мову, то усі публічні люди, скажімо політики, давно уже розмовляли б вільно не лише іноземними мовами, а й своєю рідною без смішних помилок. Але, тут ми бачимо, що мова відкривається лише тим людям, які не бояться праці, які наполегливо прагнуть до самовдосконалення, які надають перевагу книзі, а не телевізору, які ставлять перед собою великі цілі і досягають їх. Повірте в себе! Доведіть усім своїм знайомим, керівництву та усьому світу, що Ви унікальний! Відчуйте себе людиною не лише у себе в країні, а й за кордоном. Адже чим більше мов Ви знаєте, тим більше знайомих по всьому світу, нових перспектив, нових починань, нових цілей!

Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь… (Т.Г.Шевченко)

А ми Вам завжди допоможемо! Ласкаво просимо до «Центру Іноземних Мов «Speak English»!