Отзывы клиентов

Любов Радковець
Любов Радковець
28 февраля 2017 года в 09:33

 Дякуємо нашому вчителю Гриневич Дарії за допомогу у вивченні англійської мови.З її любов"ю до своєї роботи і відношенням до учнів, вона дає натхнення вчитись і приходити до вас знову і знову.

Також вдячні усій вашій школі за гарне відношення та завжди привітні усмішки. Ми і надалі будемо удосконалювати свої знання у вашому закладі.

27.02.2017

Горбачов Євген Сергійович
Горбачов Євген Сергійович
28 февраля 2017 года в 09:19

 Дякую Вашій школі за той час, який я провів тут. Маю тільки найкращі враження і впевнений в тому, що зробив вірний вибір, коли сюди прийшов:-) Повністю задоволений викладачем, яка за цей час стала для мене другом, з яким можна поділитися усім. Відчуваю, що мій рівень пізнання англійської мови змінився суттєво, чим я дуже задоволений! Попереду нові етапи навчання та нові враження!

I'm looking forward to next classes!!!

27/02/17

Чекановський Н. та Чекановська Д.
Чекановський Н. та Чекановська Д.
27 февраля 2017 года в 16:03

 Незабутні враження від уроків та добра підготовка залишають слід в пам'яті.

Все зрозуміло, конкретно та доступно.

До зустрічі на нових рівнях.

Vira - the best! 

Богославський Володимир Іванович
Богославський Володимир Іванович
09 ноября 2015 года в 17:15

 Заняття проходили дуже цікаво. На заняття завжди йшов з великим задоволенням. І все це звичайно дякуючи викладачу Світлані. Взагалі я дуже радий, що пішов на цей курс beginner. Обов'язково продовжу вивчання англійської. Дякую.

Коляда Сергей Павлович
Коляда Сергей Павлович
09 ноября 2015 года в 16:36

Від усієї душі хочу подякувати цим двом вчителям за щире ставлення до моєї дитини, за терпіння та ласку в процесі навчання. Дякую за те, що допомагаєте знайти себе в житті через знання та розвиваєте потенціал.

Бажаю вам не втратити оптимізму по житті, завжди лишаючись професіоналом в свої сфері діяльності.

Артемюк Тетяна Володимирівна
Артемюк Тетяна Володимирівна
17 марта 2013 года в 10:41 English, pre-intermediate

 Навчання в центрі іноземних мов "Speak English" мені подобається. Цікаві книжки, компетентний викладач, зручне місцерозташування центру.

Загалом все влаштовує.

Целогородцева Ольга Сергеевна
Целогородцева Ольга Сергеевна
22 января 2013 года в 14:51 Английский язык

До Центра иностранных языков «Спик Инглиш» я занималась в нескольких школах, но больше пары месяцов не задерживалась. Здесь я уже больше года. Отличные преподаватели, которые не только владеют языком, но прежде всего, умеют донести материал, небольшие группы, грамотно выстроена система занятий, соотношение цена-качество. Исходя из своего опыта, с уверенностью могу посоветовать курсы английского языка «Спик Инглиш»

Коваленко Оксана Миколаївна
Коваленко Оксана Миколаївна
22 января 2013 года в 14:49 Английский язык (Elementary)

Враження від навчання лише позитивні. Коли переді мною постало питання вивчати англійську мову, я замислилась про оптимальний спосіб отримання знань. Якщо чесно, то я перебрала немало інформації про курси іноземних мов і зупинилася на "Speak English". Після 6 місяців навчання не розчарувалася, відчуваю прогрес, хоча, звичайно, багато залежить від волі і бажання самого студента. Подобається підхід до графіку та розкладу занять. Методика дозволяє розговоритися, а не лише вивчити граматику. Можу сміливо рекомендувати ці курси всім, хто хоче вивчити англійську мову.

Prokopenko Ivan
Prokopenko Ivan
16 января 2013 года в 16:07 английский язык

Враження від навчання у Вашій школі досить позитивне. Навчання проходить невимушено, але, в свою чергу, з користю та постійним прогресом для учня. Кожен урок вивчається щось нове та не забувають згадати пройдені теми.

Побажання: якнайдовше втримувати колектив для уникнення текучості кадрів. Для постійних клієнтів розробити заохочування та систему знижок.

Быковская Валерия Александровна
Быковская Валерия Александровна
16 января 2013 года в 16:07 английский язык

Занятия проходят в непринужденной обстановке, материал усваивается легко, думаю, что это в первую очередь заслуга преподавателя, которая умеет правильно построить урок. До сих пор я была твердо уверена, что выучить английский язык мне будет сложно, но, благодаря прекрасным учебникам и моей преподавательнице, это оказалось мне под силу. На занятия ходила с удовольствием, но стоимость моего индивидуального курса немного омрачает впечатление. Занятия прекращая, т.к. необходимо еще подкопить денег. А жаль.

Выражаю личную благодарность моему преподавателю Ивашковой Александре.