Центр Іноземних Мов
Завжди №1 у навчанні та перекладах

Як краще вивчати англійську мову: в групі чи індивідуально?

Ми можемо годинами перераховувати переваги і недоліки кожного з шляхів навчання, приводити доводи і аргументи, дані статистики і власного досвіду. Однак, на це питання дати відповідь, який варіант оптимально підійде саме вам, зможете тільки ви самі. Тільки вам відомі ваші риси характеру, особливості та схильності, зручний графік відвідування та стан бюджету.

Детальніше

Чи варто починати вивчати іноземну мову у віці після 40 років?

Система освіти часто керується твердженням американського психолога і педагога Едварда Лі Торндайка, який ще в 1928 році заявив, що у віці до 20 років спостерігається підвищена здатність людини сприймати інформацію, навчатися, а потім, в процесі дорослішання, ці показники знижуються.

Детальніше

Вивчення англійської мови.

З якого віку дітям краще починати вивчати англійську мову?

З якого віку дітям краще починати вивчати англійську мову?

Бажання дати своїй дитині найкраще майбутнє породжує посилений інтерес сучасних батьків до вивчення іноземних мов. І це абсолютно логічно, адже ще Вольтер говорив, що знати багато мов – означає мати багато ключів до одного замку.  В скільки ж років розпочинати вивчати англійську мову?

Детальніше

Speaking Club

Для всіх бажаючих покращити свою англійську мову з носіями мови:

  • Щосуботи 10.00-11.20 або 13.00-14.20


   Вартість 200 грн.

Детальніше

Вивчення іноземної мови.

З чого почати і як зробити правильний вибір?

Вивчення іноземної мови. З чого почати і як зробити правильний вибір?

  • Ви мрієте подорожувати без відчуття дискомфорту мовного бар’єру, прагнете розуміти іноземців та щоб розуміли Вас?
  • Ви хочете відповідати вимогам, що існують при прийомі на елітну роботу в міжнародній компанії, вільно спілкуватися з іноземними колегами, читати та відповідати на їх листи, складати документацію або отримувати важливу інформацію з різноманітних джерел?
  • Ви прагнете, щоб ваші діти отримали гідну освіту та могли продовжувати навчання в Європі, розвиваючи та підвищуючи свої вміння, знання та навички?
  • Вам цікаво дивитися фільми, читати книги іноземних авторів мовою оригіналу та насолоджуватися живим спілкуванням з іноземцями?

Детальніше

Лінгвістичні здібності

Беручись за вивчення іноземної мови, людина перш за все повинна:

  • чітко визначити мету, яку вона ставить перед собою;
  • проаналізувати свої можливості.
Детальніше

Вчити іноземну мову — легко!

Напевно, якщо Вам хтось скаже, що Ви можете вивчити що-небудь без будь-яких зусиль, вони, швидше за все, кажуть неправду. Це як ті книги, що обіцяють навчити Вас, як стати багатим, і люди, які продають їх, безсумнівно, збагатяться. Однак, навчання може бути, звичайно, веселим. Питання, з яким стикається більшість людей — це як зробити цей процес захоплюючим, швидким і ефективним.

Детальніше

Комунікативна методика

Першу сходинку в рейтингу популярності методик активно утримує комунікативний підхід, який, як випливає з його назви, спрямований на практику спілкування. Ця методика відмінно «працює» в Європі та США.

Комунікативна методика, як випливає вже з її назви, спрямована саме на можливість спілкування.

Детальніше