Центр Іноземних Мов
Завжди №1 у навчанні та перекладах

Чи варто починати вивчати іноземну мову у віці після 40 років?

Система освіти часто керується твердженням американського психолога і педагога Едварда Лі Торндайка, який ще в 1928 році заявив, що у віці до 20 років спостерігається підвищена здатність людини сприймати інформацію, навчатися, а потім, в процесі дорослішання, ці показники знижуються.

Детальніше

Вивчення англійської мови.

З якого віку дітям краще починати вивчати англійську мову?

З якого віку дітям краще починати вивчати англійську мову?

Бажання дати своїй дитині найкраще майбутнє породжує посилений інтерес сучасних батьків до вивчення іноземних мов. І це абсолютно логічно, адже ще Вольтер говорив, що знати багато мов – означає мати багато ключів до одного замку.  В скільки ж років розпочинати вивчати англійську мову?

Детальніше

Speaking Club

Для всіх бажаючих покращити свою англійську мову з носіями мови:

  • Щосуботи 10.00-11.20 або 13.00-14.20


   Вартість 200 грн.

Детальніше

Вивчення іноземної мови.

З чого почати і як зробити правильний вибір?

Вивчення іноземної мови. З чого почати і як зробити правильний вибір?

  • Ви мрієте подорожувати без відчуття дискомфорту мовного бар’єру, прагнете розуміти іноземців та щоб розуміли Вас?
  • Ви хочете відповідати вимогам, що існують при прийомі на елітну роботу в міжнародній компанії, вільно спілкуватися з іноземними колегами, читати та відповідати на їх листи, складати документацію або отримувати важливу інформацію з різноманітних джерел?
  • Ви прагнете, щоб ваші діти отримали гідну освіту та могли продовжувати навчання в Європі, розвиваючи та підвищуючи свої вміння, знання та навички?
  • Вам цікаво дивитися фільми, читати книги іноземних авторів мовою оригіналу та насолоджуватися живим спілкуванням з іноземцями?

Детальніше

Лінгвістичні здібності

Беручись за вивчення іноземної мови, людина перш за все повинна:

  • чітко визначити мету, яку вона ставить перед собою;
  • проаналізувати свої можливості.
Детальніше

Вчити іноземну мову — легко!

Напевно, якщо Вам хтось скаже, що Ви можете вивчити що-небудь без будь-яких зусиль, вони, швидше за все, кажуть неправду. Це як ті книги, що обіцяють навчити Вас, як стати багатим, і люди, які продають їх, безсумнівно, збагатяться. Однак, навчання може бути, звичайно, веселим. Питання, з яким стикається більшість людей — це як зробити цей процес захоплюючим, швидким і ефективним.

Детальніше

Комунікативна методика

Першу сходинку в рейтингу популярності методик активно утримує комунікативний підхід, який, як випливає з його назви, спрямований на практику спілкування. Ця методика відмінно «працює» в Європі та США.

Комунікативна методика, як випливає вже з її назви, спрямована саме на можливість спілкування.

Детальніше